Grippen (grippen) wrote,
Grippen
grippen

Stankūnaitės rėmėjai - sukčiai ir aferistai

Turbūt daugeliui teko matyti nykią interneto svetainę stankunaite.lt, kur publikuojami neįsijautusios viešųjų ryšių agentūros lygio tekstukai ir vaikiški piešinukai, kažkodėl nepanašūs į pas Neringą Venckienę augusios Drąsiaus dukros pieštuosius. Savaime suprantama, kad interneto svetainę sukurti ir blogą rašyti - tai ne stankūnaitės intelektui. Todėl panagrinėkime - kas gi ją sukūrė. Domreg.lt whois užklausa rodo štai ką:   

Kyla klausimas, kodėl firma Valdera ėmėsi kurti tinklapį, stankūnaitei - juk iš Neringos Venckienės knygoje Drąsiaus Viltis - Išgelbėti mergaitę publikuotų pedofilijos bylos faksimilių puikiai žinome, kad stankūnaitė joje niekada nedirbo. Pasidomėkime, kas tai per firma: vos pasigugline sužinome, kad ji ... bankrutavusi:

UAB "Valdera" - detali informacija
Įmonė:
    Įmonės kodas:    300578060
    Pavadinimas:    UAB "Valdera"
    Adresas:    Kauno m. sav. Kauno m. Savanorių pr. 226-306
Bankroto procesas teismo tvarka:
    Teismas:    Kauno apygardos teismas
    Nutarties iškelti bankroto bylą data:    2011-03-28
Bankroto procedūra:
    Nutarties likviduoti data:    2011-08-29
    Nutarties / sprendimo dėl veiklos pabaigos data:    2012-03-13


Toliau - įdomiau, svetainėje skundai.lt randame dar įdomesnį komentarą:

MONIKA
2008-03-02 18:36
IP  213.190.34.18     Uab Valdera.Tai nekilnojamo turto,statybu,ir rastiniu namuku firma....Moka minimuma ...Bet gerai butu kad vokeliuose moketu,uzdirbtu pinigu visiskai nesumoka ir gasdinimai dar buna...Nekreipia demesio visiskai i zmones...Direktore Ruta Serpytiene...Moka tik apsukineti zmones pazadais...Taip tesiasi keleta menesiu kol suprantama kad visiskai tu pinigeliu nematysi...Is pirmo ispudziu normali firma,o viduje kosmaras...Tai kad zmones zinokite.gitansan@one.lt


Apie stankunaite.lr domeno registravusios įmonės direktorės aferą galima pasiskaityti ir lrytas.lt:

Pati R.Šerpytienė taip pat vadovavo statybos paslaugų įmonei, tačiau ji bankrutavo ir paliko nemažai skolų. Kaunietė šiuo metu gyvena Vokietijoje. Statybininkai už namo statybą negavo nė lito, o bendrovei susidariusi skola pasiekė 60 tūkst. litų. Ji atsisakė tęsti darbus. Tuomet buvo sutarta parduoti pastatą – savininkė už jį ir žemės sklypą pageidavo gauti 280 tūkst. litų. Vienas pirkėjas sutiko mokėti 110 tūkst. litų, tačiau D.Kemova norėjo gauti dar 45 tūkst. litų už žemės sklypą. Rugpjūčio mėnesį „Artnedos” vadovai išvydo skelbimą, kuriame buvo siūloma jų statytą namą nusikėlimui parduoti vos už 35 tūkst. litų. Tuomet jie nusprendė nedelsti – išardė statinį ir jį pasiėmė. <...>
Baudžiamoji byla gresia pačiai D.Kemovai už melagingą pranešimą apie padarytą nusikaltimą. Tyrėjai pasiūlė moteriai įkalbėti rangove tapusią pusseserę R.Šerpytienę sugrįžti į Lietuvą ir paaiškinti kai kurias sandėrio aplinkybes, galinčias turėti įtakos tyrimui. Tačiau teisėsaugos pareigūnai abejoja, ar R.Šerpytienė artimiausiu metu išdrįs pasirodyti Lietuvoje.

Papildymas: šiuo metu stankūnaitę globojantys sukčiai ir aferistai susizgribo, ir, mėtydami pėdas, domeną perregistravo anonimiškai.

Papildymas 2: Ačiū visiems geros valios žmonėm,s platinantiems nuorodą į šį įrašą feisbuke, googleplius ir tviteryje: Jūsų dėka šis mano įrašas poko.lt tapo populiariausiu Lietuvos blogerių įrašu! Tikiu, kad visi kartu mes nugalėsime neteisybę ir mūsų bendromis pastangomis Lietuvoje gyvenimas taps bent truputį geresnis!

Tags: Lietuvėlė, išgamos, teisingumas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments