?

Log in

No account? Create an account
 
 
24 May 2012 @ 10:14 pm
Stankūnaitės rėmėjai - sukčiai ir aferistai  

Turbūt daugeliui teko matyti nykią interneto svetainę stankunaite.lt, kur publikuojami neįsijautusios viešųjų ryšių agentūros lygio tekstukai ir vaikiški piešinukai, kažkodėl nepanašūs į pas Neringą Venckienę augusios Drąsiaus dukros pieštuosius. Savaime suprantama, kad interneto svetainę sukurti ir blogą rašyti - tai ne stankūnaitės intelektui. Todėl panagrinėkime - kas gi ją sukūrė. Domreg.lt whois užklausa rodo štai ką:   

Kyla klausimas, kodėl firma Valdera ėmėsi kurti tinklapį, stankūnaitei - juk iš Neringos Venckienės knygoje Drąsiaus Viltis - Išgelbėti mergaitę publikuotų pedofilijos bylos faksimilių puikiai žinome, kad stankūnaitė joje niekada nedirbo. Pasidomėkime, kas tai per firma: vos pasigugline sužinome, kad ji ... bankrutavusi:

UAB "Valdera" - detali informacija
Įmonė:
    Įmonės kodas:    300578060
    Pavadinimas:    UAB "Valdera"
    Adresas:    Kauno m. sav. Kauno m. Savanorių pr. 226-306
Bankroto procesas teismo tvarka:
    Teismas:    Kauno apygardos teismas
    Nutarties iškelti bankroto bylą data:    2011-03-28
Bankroto procedūra:
    Nutarties likviduoti data:    2011-08-29
    Nutarties / sprendimo dėl veiklos pabaigos data:    2012-03-13


Toliau - įdomiau, svetainėje skundai.lt randame dar įdomesnį komentarą:

MONIKA
2008-03-02 18:36
IP  213.190.34.18     Uab Valdera.Tai nekilnojamo turto,statybu,ir rastiniu namuku firma....Moka minimuma ...Bet gerai butu kad vokeliuose moketu,uzdirbtu pinigu visiskai nesumoka ir gasdinimai dar buna...Nekreipia demesio visiskai i zmones...Direktore Ruta Serpytiene...Moka tik apsukineti zmones pazadais...Taip tesiasi keleta menesiu kol suprantama kad visiskai tu pinigeliu nematysi...Is pirmo ispudziu normali firma,o viduje kosmaras...Tai kad zmones zinokite.gitansan@one.lt


Apie stankunaite.lr domeno registravusios įmonės direktorės aferą galima pasiskaityti ir lrytas.lt:

Pati R.Šerpytienė taip pat vadovavo statybos paslaugų įmonei, tačiau ji bankrutavo ir paliko nemažai skolų. Kaunietė šiuo metu gyvena Vokietijoje. Statybininkai už namo statybą negavo nė lito, o bendrovei susidariusi skola pasiekė 60 tūkst. litų. Ji atsisakė tęsti darbus. Tuomet buvo sutarta parduoti pastatą – savininkė už jį ir žemės sklypą pageidavo gauti 280 tūkst. litų. Vienas pirkėjas sutiko mokėti 110 tūkst. litų, tačiau D.Kemova norėjo gauti dar 45 tūkst. litų už žemės sklypą. Rugpjūčio mėnesį „Artnedos” vadovai išvydo skelbimą, kuriame buvo siūloma jų statytą namą nusikėlimui parduoti vos už 35 tūkst. litų. Tuomet jie nusprendė nedelsti – išardė statinį ir jį pasiėmė. <...>
Baudžiamoji byla gresia pačiai D.Kemovai už melagingą pranešimą apie padarytą nusikaltimą. Tyrėjai pasiūlė moteriai įkalbėti rangove tapusią pusseserę R.Šerpytienę sugrįžti į Lietuvą ir paaiškinti kai kurias sandėrio aplinkybes, galinčias turėti įtakos tyrimui. Tačiau teisėsaugos pareigūnai abejoja, ar R.Šerpytienė artimiausiu metu išdrįs pasirodyti Lietuvoje.

Papildymas: šiuo metu stankūnaitę globojantys sukčiai ir aferistai susizgribo, ir, mėtydami pėdas, domeną perregistravo anonimiškai.

Papildymas 2: Ačiū visiems geros valios žmonėm,s platinantiems nuorodą į šį įrašą feisbuke, googleplius ir tviteryje: Jūsų dėka šis mano įrašas poko.lt tapo populiariausiu Lietuvos blogerių įrašu! Tikiu, kad visi kartu mes nugalėsime neteisybę ir mūsų bendromis pastangomis Lietuvoje gyvenimas taps bent truputį geresnis!

 
 
Klausausi: Kaunietiška
 
 
 
(Anonymous) on June 25th, 2012 07:38 am (UTC)
Melagis melavo per tiltą važiavo
tiltelis sugriuvo melagis įgriuvo. Suklastotas tas jūsų screenshot'as. Tokį ir aš galiu padaryti: http://i.imgur.com/Dwoq3.png

Kitas variantai: kedofilai dramblavoti sukūrė stankunaite.lt, o po to stankunaite perpirko ar perėmė, bet šiaip panašiau, kad suklastojote screenshot'ą.

P.S. Jei ištrinsite šitą komentarą tai priimsiu kaip faktą, kad suklastojote screenshot'ą.
Grippen: Lietuvagrippen on June 25th, 2012 02:02 pm (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
Dirbdamas Bentley Systems Europe B. V. filiale Lietuvoje nuobodžiaujate, ar tiesiog taip maga pagelbėti pedofilams, kad net darbo metu klastojate screenshot'us?
Aš gi nieko neklastojau, išties, šiuo metu stankunaite.lt domeno registravimo informacija pakeista. Tačiau internete liko daugybė pėdsakų, pvz.: http://uzdarbis.lt/t212255/isvykime-is-lietuvos-neteisingumo-isala/page__st__660__p__1953931#entry1953931
(Anonymous) on June 25th, 2012 04:57 pm (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
Is eiles:

1. Komentaro pradejimas vaikisku puolimu nesuteikia Jusu zodziams svorio.

2. Siaip idomi teorija, bet nematau pakankamai svariu argumentu nei uz, nei pries. Nors neatmetu Jusu teisumo galimybes, forumo zinute galejo buti paremta jusu padaryta nuotrauka. Kitaip sakant, noretusi svaresniu irodymu- galu gale parasykit laiska IInterneto Vizijai- jie turetu atskleisti tokius duomenis.

3. Jeigu spejamas ponas X buvo toks kvailas ir uzsake bankrutuojancios kompanijos vardu toki jautru domena, kaip jis staiga tapo toks protingas ir stebintis internetine erdve, kad vos pasirodzius gandams apie domeno kilme eme ir staiga ji perregistravo?

4. SVP partija ir ja palaikantis zmones yra laikomi labai ribotu paziuru bei besiremiantys kvailokais stereotipais. Jusu avataras tarsi perduoda zinute: "Po ketveriu metu trecioje klaseje nusprendziau eiti rasisto keliu" ;)
Grippen: Lietuvagrippen on June 25th, 2012 05:33 pm (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
1. Tai paprasčiausiai staipsnio esmės nusakymas vienu sakiniu. Labai netgi vykusi antraštė.

2. Komentaruose žemiau yra tie patys registracijos duomenys pas Liutaurą Ulevičių - gali pasitikrinti. Galų gale - jei jau taip nepasitikite - tuomet jūs ir turėtumėte kreiptis į Interneto Viziją duomenų tikrumo patikrinimui. Aš registracijos duomenis mačiau savo akimis, ir turiu išsisaugojęs publikuotą ekrano vaizdą - man to užtenka su kaupu.

3. Stankūnaitę gina vienas brangiausių Kauno advokatų - nemanau kad nebūtų žinomos juodosios visuomenės nuomonės formavimo technologijos.

4. Prajuokinot. Daugiausia balsų rinkimuose Šveicarijoje surenkančios partijos nariai atrodo ribotų pažiūrų? Ką tuomet galvojate apie Lietuvos kubilinių konservų ir kirkilinių socialdemokratų-komunistų rinkėjus? Jei dar nepastebėjote, tautiškumas atgimsta visoje Europoje, o tautinės partijos vis dažniau sudaro nacionalinių parlamentų daugumą. O gal jūs galvojate, kad Europoje baltuosius reikėtų pakeisti negrais ir arabais?
(Anonymous) on June 28th, 2012 02:19 pm (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
4. Kokia partija Lietuvoje surinko daugiausia balsu? Ar tai reiskia, kad esate patenkintas jos darbu?

Beje, sekme rinkimuose toli grazu neturi nieko bendro su paziuru ribotumu. SVP elektoratas yra zemesnio visuomenes sluoksnio nariai, zmones be issilavinimo, daznai net nebaige 12 klasiu- zmones, kurie dazniausiai negali pasigirti giliomis ir protingomis izvalgomis. Nestebina, kad per metus Sveicarijoje nesutikau ne vieno issilavinusio zmogaus nepasiepiancio SVP. Turite mano ip- galite patikrinti is kokios valstybes rasau :)

Del nacionalizmo esate teisus. Panasiu partiju ir ideju vis pasigirsta ir kitose valstybese, nors dazniausiai tai buna greitai apraminama ES instituciju. Sutinku, kad imigracija reikia kontroliuoti bet tai galima daryti tvarkingomis priemonemis, bet niekur ir niekada rasine neapykanta bei jos kurstymas nera gerai ir nepriveda prie nieko gero.
Grippen: Lietuvagrippen on October 14th, 2012 09:25 am (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
Nepainiokime 50 metų komunistinę okupaciją iškentusios Lietuvos rinkėjų pilietiškumo su Šveicarų. Kažkodėl negirdėjau, kad gerokai turtingiau už ES vidurkį gyvenantys šveicarai skųstųsi savo valdžia kaip kad lietuviai.
Jūsų bandymas apjuodinti SVP rinkėjus yra juokingas - negi teigiate, kad 30% Šveicarijos piliečių yra "be išsilavinimo"?
Kaip ES institucijos apramino nacionalizmą pvz.: Švedijoje, po to kai ten į Riksdagą pakliuvo nacionalistinė Sverigedemokraterna partija? Mano žiniomis ES gėdingai į demokratinius jos narių procesus bandė įsikiškti tik Austrijoje, kur tas įsikišimas galų gale tik padidino vietos tautininkų populiarumą.
(Anonymous) on June 27th, 2012 10:36 am (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
OK. Pakankamai faktų, kad domenas prieš tai priklausė kitiems asmenims. Bet toliau jūs vystote sąmokslo teorijas. Kažkas tiesiog biznį iš kito nelaimės padarė greičiausiai.

P.S. Pabandysiu patrolinti jus truputi, kad jau pakišote tokią smagią idėją.
Grippen: Lietuvagrippen on October 14th, 2012 09:30 am (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
Dovanokite, kad taip ilgai neatrašiau - kadangi komentavote neužsiregistravęs nė viename iš socialinių tinklų, jūsų komentaras buvo automatiškai livejournal sistemos pažymėtas kaip šiukšlė ir paslėptas.
Taip, išties pakanka faktų, kad to domeno savininkai kažko išsigandę ėmė mėtyti pėdas.
Ir būsiu dėkingas už trolinimą - trolinimas man labai patinka :)
(Anonymous) on June 27th, 2012 12:24 pm (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
O čia šiaip creepy šiek tiek, nors šiaip ne šiek tiek, bet man pasidarė įdomu kiek galima sužinoti apie tave. Kad jau mano IP adresą tikrinai, tai, manau, iš mano pusės sąžininga taip pat pažaisti.

Taigi,

Vardo Pavardės inicialai (turiu pilnus, bet nenoriu per daug atskleisti kitiems): T.B.
Dirbai/Tebedirbi: Švedijoje, AB A....
Ėjai Camino de Santiago.

Aišku yra krūva faktų, kuriuos sunku patikrinti (pvz.: komandiruotė Filipinuose?). Tikimybė, kad tu tikrai esi T.B. yra apie 90%.

Šiaip baisu kiek galima apie žmogų sužinoti interneto pagalba net kai jis slepia savo tikrąjį aš. Ar ne?
Grippengrippen on October 14th, 2012 09:31 am (UTC)
Re: stankofilas melavo, screenshot'ą klastojo
Sveikinu - jums tiktai pavyko rasti nemažai teisingų faktų, nors pvz.: Filipinuose man ir neteko būti.
(Anonymous) on June 25th, 2012 04:45 pm (UTC)
no idea apie ka cia bet kai uzdarbis.lt pateikiamas kaip informacijos saltinis
trololo ohohohoho
Grippen: Lietuvagrippen on June 25th, 2012 05:23 pm (UTC)
Jums sunku įtikti - nuoroda iš uzdarbis.lt buvo pirma tarp google paieškos rezultatų. Štai dar viena: https://plus.google.com/106828599061691995897/posts/N67xnmM2BDq
Liutauru Ulevičiumi, tikiuosi, pasitikite?