?

Log in

No account? Create an account
 
 
17 May 2012 @ 08:34 am
Klykianti Drąsiaus dukra pagrobta iš namų  
Pedosauga (teisėsauga jų vadinti nebeapsiverčia liežuvis) ką tik pasityčiojo ne tik iš Seimo komisijos sprendimo, smurtą prieš mergaitę uždraudusio naudoti Prezidentės,  bet ir visų padorių Lietuvos piliečių. Klykianti Drąsiaus dukra buvo pagrobta iš savo namų, išlaužiant duris ir jos kambario langą.
Ką mes galime padaryti kaip piliečiai, siekdami išsaugoti Lietuvos valstybę:

1. Kiek įmanoma aktyviau dalyvauti visose protesto akcijose. Šiuo metu žmonės yra kviečiami rinktis prie prezidentūros.

2. Niekada daugiau nebebalsuoti už dabartines valdančiasias partijos ir jų atstovus Seime, sužlugdžiusius interpeliaciją susikompromitavusiam "teisingumo" ministrui Šimašiui.

3. Reikalauti totalios liustracijos visose VRM struktūrose.

4. Reikalauti. kad Viešojo Saugumo Tarnyba būtų nedelsiant išformuota, jos funkcijos - perduotos Karo Policijai.
 
5. Reikalauti kuo skubesnio Prisiekusiųjų Teismo naudojimo rezonansinėms byloms Lietuvoje. Tam reikės referendumu keisti Konstituciją.

6. Prisiekusiųjų teisme privalo būti teisiami _visi_ smurtavę prieš mergaitę ir tuo būdu Lietuvos valstybę sukompromitavę pareigūnai, įskaitant ir antstolę.
 
 
Klausausi: Vagneris - Valkirijų skrydis
 
 
 
Grippen: Lietuvagrippen on June 24th, 2012 08:44 pm (UTC)
Bukam vaikui, ar infatiliam suaugusiam, kuris čia ardosi komentuodamas: nesitikiu, kad tamstai protas prašviesės tiek, kad sugebėtumėte pakomentuoti iš esmės, ar bent jau į temą. Bet jei net livejournal taisyklių nesugebate perskaityti - livejournal blokuos jūsų pezalus automatiškai.