?

Log in

No account? Create an account
 
 
22 November 2011 @ 07:16 pm
Runkeliai - tai skamba išdidžiai!  
Turbūt ne kartą internetinėse diskusijose teko matyti, kaip visokie tolerastai ir kitokie mulkiai, nežinodami kaip atsikirsti protingesnių už juos diskusijų dalyvių argumentams meta paskutinį "kozirį" - "jūs runkeliai! nėra ko jumis diskutuoti!"

Juokiniausias šiuo atveju yra netgi ne pats primityvaus "ad hominem" panaudojimas, kai nesugebant atremti oponento argumentų bandoma apjuodinti jį patį, bet tai, kad Runkeliai yra sena ir garbinga didžiūnų šeima, pirmą kartą paminėta dar 1065 metais.

Runkelių tėvonijoje Vokietijoje iki šiol stovi šeimos pilis: Runkel miestelis įkurtas ramiame Lahn upės slėnyje, apsuptas miškingų kalvų. Į jį veda siauras žavus keliukas:Tiesiog puiki vieta šeimoms su vaikais! Vos įvažiavus į miestelį pasitinka užrašas, skelbiantis: runkeliai - malonūs kaimynai.Tolerastų ir kitokių iškrypėlių siaubui miestelyje vyksta baltųjų hetero runkelių diskotekos, kur runkeliai susipažįsta, kuria šeimas ir tokiu būdu dauginasi :)Kadangi miestelyje nesimato nė vieno spalvotojo imigranto, tvarkai palaikyti nereikia policijos, užtenka nuo gaisro saugančios runkelių ugniagesių tarnybos:Nuoširdžiai jūsų, iš Runkelio, runkelis Grippen:


 
 
Vietovė: Runkel
Klausausi: Race war-Meine ehre heisst treue
 
 
 
Rolandas Vaigauskas: popevelniairauna on January 15th, 2012 11:16 pm (UTC)
tuoj turkai pakoreguos runkelių rasę
Grippen: Lietuvagrippen on January 16th, 2012 07:54 am (UTC)
Kiek ten tų turkų? 5 mln? Vokiečiams tai tikrai ne problema, prisiminkime, dar ne taip seniai ten 6 mln žydų buvo :D