Grippen (grippen) wrote,
Grippen
grippen

 • Location:
 • Music:

Runkeliai - tai skamba išdidžiai!

Turbūt ne kartą internetinėse diskusijose teko matyti, kaip visokie tolerastai ir kitokie mulkiai, nežinodami kaip atsikirsti protingesnių už juos diskusijų dalyvių argumentams meta paskutinį "kozirį" - "jūs runkeliai! nėra ko jumis diskutuoti!"

Juokiniausias šiuo atveju yra netgi ne pats primityvaus "ad hominem" panaudojimas, kai nesugebant atremti oponento argumentų bandoma apjuodinti jį patį, bet tai, kad Runkeliai yra sena ir garbinga didžiūnų šeima, pirmą kartą paminėta dar 1065 metais.

Runkelių tėvonijoje Vokietijoje iki šiol stovi šeimos pilis: Runkel miestelis įkurtas ramiame Lahn upės slėnyje, apsuptas miškingų kalvų. Į jį veda siauras žavus keliukas:Tiesiog puiki vieta šeimoms su vaikais! Vos įvažiavus į miestelį pasitinka užrašas, skelbiantis: runkeliai - malonūs kaimynai.Tolerastų ir kitokių iškrypėlių siaubui miestelyje vyksta baltųjų hetero runkelių diskotekos, kur runkeliai susipažįsta, kuria šeimas ir tokiu būdu dauginasi :)Kadangi miestelyje nesimato nė vieno spalvotojo imigranto, tvarkai palaikyti nereikia policijos, užtenka nuo gaisro saugančios runkelių ugniagesių tarnybos:Nuoširdžiai jūsų, iš Runkelio, runkelis Grippen:


Tags: Kelionės, istorija, riteriai
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments