?

Log in

No account? Create an account
 
 
14 April 2011 @ 10:12 pm
Suįžūlėję pederastai per TV taikosi į Lietuvos vaikus!  
Debiliškomis dainelėmis ir iškrypusia lytine orientacija liūdnai pagarsėjęs pederastas Kirilkinas su savo sėbru pederastu iš Suomijos nusitaikė į Lietuvos vaikus. Anot delfio, "Atlikėjai scenoje įkūnijo Teletabius Tinkį ir Vinkį. R. Kirilkinas naujinų portalą DELFI patikino, jog šiuos personažus pasirinko neatsitiktinai ir atskleidė labiausiai laukiantys vaikų vertinimo bei kritikos."
Tikėkimės, kad iš Drąsiaus Kedžio bylos turėjusios pasimokyti vaiko teisių apsaugos tarnyba, žurnalistų etikos komisija ir prokuratūra tinkamai sureaguos ir iškrypėliai bus deramai nubausti.
 
 
 
 
 
Rolandas Vaigauskas: juodasvelniairauna on April 24th, 2011 12:58 pm (UTC)
laikas pradėti pydarų medžioklę, kiek galima kentėti?
Grippen: smirdagrippen on April 25th, 2011 05:33 pm (UTC)
Tai užtektų griežtai užkirsti jiems visus būdus lįsti prie vaikų ir sudaryti galimybę gydytis. O to pasiekti paprasčiausia balsuojant už teisingas padorias partijas.
Marius ŠulgaMarius Šulga on April 28th, 2011 05:47 am (UTC)
o kurios cia partijos yra teisingos?
Grippen: Lietuvagrippen on April 28th, 2011 05:54 am (UTC)
Lietuvos Centro Partija, Jaunoji Lietuva, dar kuriasi Lietuvos Tautininkų Sąjūdis: http://www.patriotai.lt/straipsnis/2011-03-28/lietuviu-tautininku-sajudis-kur-ateiname-kas-esame-ko-siekiame
Marius ŠulgaMarius Šulga on April 28th, 2011 01:51 pm (UTC)
ir kaip visad - truk už vadžių ir vėl iš pradžių.

nei viena tautininkų organizacija, o tuo labiau partija neįgauna vienybės, nes vieni nori fašistuot, šūkaliot, kiti žygiuot su vėliavom ir nė vienas dirbt rimtai. Baigiasi visad vienodai - su naciu etikete.