?

Log in

No account? Create an account
 
 
07 December 2010 @ 11:06 pm
Wikileaks skandalas: meilė, išdavystė ir visos paslaptys torentuose!  
Visi turbūt jau esate girdėję apie Džuliano Asanžo (Julian Assange) areštą Anglijoje, dėl Švedijoje įvykdyto išprievartavimo. Istorija kaip ir nušviesta lietuviškose masinės informacijos priemonėse, tačiau nutylimi du patys įdomiausi momentai.

Taigi, kodėl australas D. Asanžas vyko į Švediją? Negi specialiai važiavo prievartauti?
Iš tikro Asanžas atvyko į Švediją pakviestas socialdemokratų-krikščionių moterų organizacijos „Brolija“ kvietimu, perskaityti pranešimo jų seminare apie savo Wikileaks projektą, kuris tos organizacijos nariams kėlė ir tebekelia susižavėjimą.
Aišku įžvalgesnis skaitytojas jau nori klausti: - Kas per debiliška kombinacija? Vienu metu ir krikščionys ir socdemai, moterų organizacija pavadinta „Brolija“ – akivazdu, kad sveiko proto žmonės netaptų tokios organizacijos nariais. Deja, D. Asanžui tai įtarimų nesukėlė, o gal jį sužavėjo galimybė gyventi pas kviečiančios organizacijos atstovę, žavią švedukę Anną Ardin (nuotrauka dešinėje), kuri juo atvirai žavėjosi. Pvz.: Rugpjūčio 14d. ji savo tviteryje parašė: „Džulianas norėtų apsilankyti švediškoje vėžių valgymo šventėje, gal pas ką yra laisvų vietų?“, o kiek vėliau, jau Rugpjūčio 15 tviteryje pratęsė: „Sėdime lauke 2 valandą nakties lauke ir beveik šąlame kartu su kiečiausiais ir protingiausiais pasaulio žmonėmis, tai nuostabu!“ Primenu, Džulianas gyveno pas taip juo besižavinčią Anną, buvo vėlyvas metas ir Annai buvo šalta...
Argi tokioje situacijoje Anna kreiptųsi į policiją dėl prievartavimo? Savaime suprantama - ne. Anna niekur nesikreipė. Nei tą, nei kitą, nei dar kitą dieną. Jai atrodė viskas tvarkoje, iki tol kol dar po kelių dienų jai į namus paskambino kita moteris ir paklausė ar negalėtų pakalbėti su Džulianu. Žodis po žodžio moterys išsiaiškino, kad Džulianas permiegojo su jomis abejomis. Kol Anna darbo reikalais buvo išvažiavusi iš Stokholmo, Džulianas aplankė Enčiopinge gyvenančią Sofiją Wilen, kuri buvo atvažiavusi pafotografuoti Džuliano pranešimo. Džulianui Enčiopinge taip patiko, kad jis ten pasiliko nakvoti, su Sofija žinoma - Anna gi buvo išvažiavus, o vienam miegoti jos bute jam pasirodė nuobodu...
Feministinė savimeilė neatlaikė tokio smūgio. Moterys draugiškai kartu nuėjo į policiją ir parašė pareiškimą apie ... išprievartavimą. Švedijoje, kur normalios seksualinės orientacijos baltiesiems vyrams jau atimtos beveik visos teisės Džulianui būtų riesta. Todėl jis skubiai pervažiavo į Angliją, kur "prievartavimo" aplinkybės teisėjams gali pasirodyti tokiomis, kokios jos ir yra - juokingos.
Taip mes prieiname prie antro įdomaus momento. Dar vasarą, jausdamas JAV pareigūnų keliamą grėsmę, D. Asanžas visą savo turimą informacija išplatino torrentuose. Patys galite atsisiųsti šį 1,4 GB failą. Tiesa - jis yra šifruotas. Šifro raktą turi Assanžo draugai, kurie jį paviešins, jei Džulianui Asanžui nutiks kas blogo. Štai kuo tokia įdomi "prievartavimo" byla - jei teisėjas anglas pasiduos JAV ar kuoktelėjusių feminisčių spaudimui, mes visi akimirksniu galėsime sužinoti visas iki šiol nuo plačiosios visuomenės slepiamas Wikileaks paslaptis!
 
 
Vietovė: Londonas
Klausausi: Gary Shyman - Praan
 
 
 
Denis Poloudinpoluden on December 8th, 2010 03:37 am (UTC)
Ačiū. Pagaliau paaiškėjo, kas ten iš tiesų su tom švėdėm vyskta. Per BBC nifiga neaišku. Per CNN džiaugiasi, kad areštavo ir vyliasi, kad išduos jį JAV.
Rokiškisrokiskis on December 8th, 2010 06:48 am (UTC)
Taip, ir LT žiniasklaida atrodo nelinkusi prasitarti, kas ir kaip, pvz., Delfis rašo apie išžaginimus, net neužsimindamas apie kaltinimo formuluotę, kuri tokia, kad eina nafig - "prezervatyvas nusmuko besitratinant, todėl tai išprievartavimas".
Denis Poloudinpoluden on December 8th, 2010 01:11 pm (UTC)
Buvusio diplomato komentaras apie "cables" apskritai:
http://slon.ru/blogs/baunov/post/502705/
Rokiškisrokiskis on December 8th, 2010 02:00 pm (UTC)
Šitas labai geras, atrodo neutralus ir analitiškas.
Rokiškisrokiskis on December 8th, 2010 02:00 pm (UTC)
Dėkui
(Anonymous) on December 9th, 2010 07:03 am (UTC)
m
dėkui už informaciją.

bet tas Džuliano Asanžo susireikšminimas ir dėmesio troškimas tai mane nervina...
Rolandas Vaigauskasvelniairauna on January 8th, 2011 11:33 pm (UTC)
Nematau tos žavios švedės nuotraukos
Grippen: Svensk tigergrippen on January 9th, 2011 10:09 am (UTC)
Buvau įdėjęs nuorodą į nuotrauką jos darbdavio, Upsalos universiteto tinklapyje. Pasirodo ją iš ten pašalino - taip bandydami apsaugoti tą idiotę nuo Jungtinių Blogerių Pajėgų keršto (apie jį daugiau rašė Rokiškis: http://rokiskis.popo.lt/2010/12/09/dar-truputi-naujienu-apie-wikileaks-ir-visus-anonymous-bardakus/ ). Idiotes samdantys debilai Upsalos universitete nesuvokia, kad nuotraukai pasklidus po Internetą, vienos jos kopijos pašalinimas nieko nebepakeis.
Rolandas Vaigauskasvelniairauna on January 9th, 2011 11:10 am (UTC)
Ji viską teisingai padarė. Normali boba.
Grippen: Svensk tigergrippen on January 9th, 2011 01:31 pm (UTC)
Ką ji padarė teisingai? Ar manai, kad būtų teisingą apkaltinti savo merginą išprievartavimu, sužinojus kad ji tau neištikima?
Rolandas Vaigauskasvelniairauna on January 9th, 2011 03:29 pm (UTC)
Jis ją apkaltino? Reikia pažiūrėti į chronologiją - kada mylėjosi, kada užmiršo užsimauti gumą, kada jis buvo išteisintas, kada apkaltintas pakartotinai. Boba čia ne prie ko.
Grippen: Svensk tigergrippen on January 9th, 2011 06:23 pm (UTC)
Tai chronologija juk aprašyta. Tos panos reakcija "šyvos kumelės sapnas" anot gerb. Rokiškio.
Boba čia prie ko, nes tai būtent ji iškėlė tuos iškliedėtus kaltinimus.
Ar atsakysi, ką, anot tavęs, ji padarė teisingai?
Rolandas Vaigauskasvelniairauna on January 9th, 2011 06:58 pm (UTC)
Byla buvo jau uždaryta. Ją atnaujino švedijos prokurorai po lapkritinio nutekinimo, greičiausiai čžv prašymu. Čia politinis žaidimas, nebūtų tos mergos, būtų kažkas kito.
Rolandas Vaigauskasvelniairauna on January 9th, 2011 07:02 pm (UTC)
HOW AUTHENTIC IS THE WIKILEAKS MATERIAL?
Grippengrippen on January 9th, 2011 08:11 pm (UTC)
Re: HOW AUTHENTIC IS THE WIKILEAKS MATERIAL?
Apie wikilyksų "reikšmingumą" poluden yra įmetęs labai gerą nuorodą.
O tą video pažiūrėjus pasidarė gaila sugaišto laiko - vargu ar gali būti kas nors kvailesnio, negu įtarinėti, kad dvi mergas pabirbinęs Asanžas yra iškrypėlis.
Grippen: Svensk tigergrippen on January 9th, 2011 08:07 pm (UTC)
Šiaip jau tiek tos mergos, tiek jų aplinka tikrai sąmoningai nedarytų paslaugų CŽV ir sąmokslo teorijų kūrėjams.
Bet va feminizmo destrukcinis poveikis intelektui kitą kartą sulyginamas su CŽV vykdomu smegenų plovimu.
Rolandas Vaigauskasvelniairauna on January 9th, 2011 08:18 pm (UTC)
kas be ko.